17 Ekim 2010 Pazar

"hep aynı sorulara takılıp kalmışım"

Bugün malumatfuruş nedir diye google arkadaşa sorsanız, Ayşegül Aldinç’in Sabah gazetesindeki köşesinin ismi açıklaması ilk sayfada karşınıza çıkacaktır. Ben ki, o köşenin bir dönem düzenli bir okuyucusuydum ama fakat ve lakin o zaman köşenin isminin ileride gözümün nuru olacak blogumun orijinal ismi olacağını bilemezdim.
İsim kardeşliğinden ziyade, Beni Hatırla ve Anladım Ben Seni şarkılarından mütevellit bir sempati beslerdim Ayşegül Aldinç’e. Gözden uzak olan, gönül köşkünden de taşınacağı için şu an o sempatiye pek sahip olmadığımı itiraf etmeliyim.
Aslında, hissiyatlarımın boyut değiştirmesi kendisini bir gün en paspal haliyle kendi mahallesinde bakkala giderken; göğüs dekolteli halini görünce olmuş olabilir. ( sonrasında da bir tv programındaki hali var, aslında görmesem dediğim) Ben şahsen bir yerden sonra yer çekimine saygı gösterilmesi taraftarıyım sayın okur. Yani bir zamanlar güzel göğüslere sahip olmanız, 20 yıl sonra da sahip olacağınız bir özelliğiniz olmayabilir. Ve bu özelliğinizle gurur duymanız için sürekli dekolteyle gezmeniz de şart olmamalı fikriyatımca. Bana göre gerçek güzellik denilen şey reklama da, pohpoha da gerek duymaz. 

Takdir edersiniz ki, bunu da kendisinin yeni albüm promosyonlarından ötürü gazetelerde gördüğüm Nihat Odabaşı imzalı hallerinden ötürü söylüyorum. Bu güzel göğüslerin varsa dekolteden vazgeçmeyeceksin kuralının bir diğer temsilcisi de pek sevdiğim!! Deniz Seki’dir.  Ama ne demişler, moda insanın istediğini yemesidir sayın okurJ Bu nedenle istediğinizi yediğiniz vakit, istediğinizi giyme şansınız azalır.

Bu yazıdan çıkartılmayacak sonuçlar;
  • Bugünlerde okuduğum bilumum röportajlarda, Mehmet Turgut imzalı portre fotoğrafı görmekten fevkalade baymış durumdayım. Birbirinin kopyası hallere başkaları “tarz” diyor olabilir ama ben şahsen aynı gölge oyunlarını, aynı derin manalı bakışlar hallerini başarı olarak nitelendiremiyor, bu pohpohlamayı da bu sebeple manasız buluyorum.
  • Bir de be adam o kadar photoshop meraklısısın, Şener Şen’in ellerine uygulasaydın keşke o photoshop’u diye de Yeni Radikal’e buradan selam çakıyorum.
  • Dün akşam bir dehlizden farksız olan İstiklal Caddesi maceralarımı ise başka bir yazıya saklıyorum.  
ps. başlık şarkısı Ayşegül Aldinç- Anladım Ben Seni ( daha önce de kendisini başlık şarkısı yapmışlığım vardır) 


5 yorum:

kusburnu dedi ki...

Öneriyorum;
1.nevi şahsına münhasır
2.tekabül (etmek)
3.nezdinde

Fery... dedi ki...

link daha şık olmuş :) beğendim :)

varol döken dedi ki...

ayşegül aldinç ile sevgili olmadan geçen bi ömür ömür müdür sorarım size!

malumafatrus dedi ki...

peki Ayşegül Aldinç'le sevgili olacağım diye lezbiyen mi olmalıyım ben, sorarım sana Varol Döken?

varol döken dedi ki...

mevzubahis ayşegül aldinç ise gerisi teferruattır:)