14 Nisan 2010 Çarşamba

"senin hala aklın kaçık"

Değerli google,

Birbirimizi anlamakta zorlandığımızı itiraf etmem lazım. Banvit tavuk sorgusundan sonra bir de başıma, mutlu blogurl ve kötü blogurl ‘leri çıktı. Nasıl olduğunu şu an idrak edemesem de, analytics’e göre birileri sende mutlu blogurl://malumafatrus.blogspot.com ve kötü blogurl://malumafatrus.blogspot.com aramaları yapıp benim blogumu bulmuş.

Şimdi hangi aklı evvel veya evveller bu aramayı yapmış, neden yapmış bilemiyorum. Google aramalarında çok iyiyimdir böbürlenmeleri yapsam da url aramak gibi bir faaliyeti bilmiyormuşum, zaten öyle bir arama çeşidi var mı onu da bilemiyorum. Denedim öğrenemedim de, yani ben kendim saf temiz google’a bu şekilde bir şey yazınca saçma sapan şeyler buluyorum. Kusburnu gibi sabırlı olmadığım için de diğer sayfaları araştırmıyorum.

Arayana da o aramaya sonuç verene de ne yalnızca kötü ne de yalnızca mutlu bir blog olabileceğimi belirterek, eleştireye tahammülüm pek de yüksek olmadığını vurgulamak istiyorum. Ayrıca bir sıfat gerekecekse laylalom blogurl’yi kendime en yakışan sıfat olarak bulduğumu da bir görüş olarak sunmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyup da bu sorguyu yapanlara da ayrıca selam ediyorum.

ps. başlık şarkısı Hande Yener- Biz Neden Ayrıldık?

Hiç yorum yok: