19 Mart 2010 Cuma

"yerine senler bulup mutlu ederim"


Bir şizofrenin itiraf güncesi;

Bir zamanlar "bir şey uyduruyorsun, sonra da buna basbayağı buna inanıyorsun" diyenler boşuna konuşmuyormuş, bugün bu gerçeği kabul etmek zorunda kaldım.

Ve bugün anladım ki, ben bildiğiniz şizofrenmişim sayın okur.

Hatırlarsınız bir vakit Mirgün Cabas evli mi ki sorusuna takılmış, daha sonra Hakkı Devrim'in sorusu ve kendisinin de "sayılır" cevabıyla uzun süreli bir birliktelik sahipçisi olduğunu öğrenmiştik. Ama ben hangi akla hizmet kendisini Özge Fışkın ile sevgili yaptım bugün bu sorunun cevabını bulamıyorum.

Aklımdaki tek hatıra; Özge Fışkın'ın Sertab Erener'in Eurovision'a katıldığı vakit vokalistliğini yaptığı ve o zaman sevgili oldukları. (Tabi bu referansla artık ondan bile şüphe ediyorum) Medyanın kendi içinde olanlara karşı bir centilmenlik anlaşması imzaladığından, yani aslında her şey bilinip dile dökülmediğinden, ben de veri eksikliğinden inana inana şizofrenime inandım, hem kendimi hem de başkalarını kandırdım.

Google da kusura bakmasın bana inandı, güvendi, bunca zaman Mirgün Cabas'ın nüfus kütüğüne ilişkin sorulan tüm sorular için herkesi bloguma yönlendirdi, bu yalan bildiğin gerçek oldu. Google'da yapılan Mirgün Cabas'ın kızı aramalarını da manyaklıktan arama herhalde diye üstünde durmayınca kendi yalan dünyamda bir güzel yaşayıp gittim.

Ama işte Mirgün Cabas- Evrim Sümer çiftinin kızları Leyla dünyaya geldi haberlerini okuyunca gerçek dünyaya döndüm.

Hayal gücüme de koca bir yuh dedim.

Yani anlayacağınız sayın okur; bu blogda linki olmayan bir yazı bir fikriyat görürseniz inanmayın. Gerçek olma ihtimali gün geçtikçe azalıyor.

Bu yazıdan çıkartılmayacak sonuçlar;

Hülya Avşar doğum yapmadan öncede bu millet çocuğunun isminin sonrasına bebek ekini getiriyor muydu acaba? Yoksa Zehra bebek hayatımızda bir dönemin başlangıcı mıdır?

Özge Fışkın'da kiminle ve neredeyse mutludur inşallah.

Leyla da uzun ömürlü ve güzel bir ömür sahibi olur inşallah.

ps. başlık şarkısı Devrik- Feridun Düzağ

4 yorum:

varol döken dedi ki...

zehra bebek diye çıkacak oyuncağın ön prömiyeridir o...

bu devirde bebekler dahil her şey paraya çevrilebilir...

varol döken dedi ki...

mirgün canbas ile özge fışkın ile leyla ile hümeyra ile hiçbir ilgim yok... bebekler ile hiç yok... bir gün hakkımda bir arama yaparlarsa çıkacak cevabın ilgisi yok olmasını isterim...

varol döken dedi ki...

bu yazdıklarımın da yine boş bir hafta sonu geçirmiş olmamla ilgisi yok:)

malumafatrus dedi ki...

Varol,hafta sonunun zaten boş olanı makbul. Dolu olursa hafta içinden pek farkı kalmaz. Değerini bil, nankörlük etme.