30 Mart 2010 Salı

"sakın geriye bakma sabah yalanlar kalacak"


  • Ricky Martin'in eşcinsel olduğunu açıklamasına şaşıran bu kadar insan varken, gün gelip Serdar Ortaç da eşcinsel olduğunu itiraf ederse bu ülke sarsılır ben bunu anladım.
  • Kanyon mesaisini bir gün bile aksatmayan Arto fesat olmasaydı kendisi ile kanka olabilirdim sanırım. Ben spora girerdim, o arada günün dedikodu özetini yapardı bana. Ama üzgünüm Arto, fesat insanlardan fersah fersah kaçarken seninle yol arkadaşı olamam.
  • Metrolar gecikmeli de olsa artık birleşti. Ben tek durak gittiğim için değişimi pek hissedememiş olmakla birlikte, metro beklerken diğer metrodan inen ve hura diye hücum eden insanların stresinden kurtulduğum için bahtiyarım.
  • Bugün bir yerlerde Çocuklar Duymasın'ın tekrar çekilmeye başlayacağını okudum. Bir yapımcının tamamen duygusal sebeplerden - isminin Birol Güven olmasını da hesaba katalım- aynı pilavı milyonuncu kez ısıtmasını anladım da, Türk izleyicisinin bu kadar kötü bir temcit pilavına bağımlı olmasını anlayamadım.
  • Ahmet Hakan'ı sevmesem de, Oktay Kaynarcı'nın kendisine ithafen yazdığı mektubun hadsizliğini görmezden gelemem.
  • Bir diğer sevmediğim Cüneyt Özdemir'in yeni saç modelinin de eskiye göre gayet iyi olduğunu, sadece kilosunu biraz daha ortaya çıkardığını düşünüyorum.
  • Kış vaktinde sigara içenler dışarıda, içmeyenlerse içeride konuşlanmıştı. Ama artık güzelleşen havalar sebebiyle, dışarıdaki masaları da sigara içenler ve içmeyenler diye ayırsak mı diyorum. Aksi durumda bizim için temiz hava , camların arkasındaki bir seraptan öteye geçmeyecek diye düşünüyorum.
  • Ben Perihan Mağden'in yerinde olsam TV'ye çıkar ama kendimi sonradan izlemem. Sonuçta o sesini bizim gibi duymuyor ( her fani gibi) ve bence kendisini bizim gözümüzle görmesine de hiç gerek yok.
ps. başlık şarkısı Kargo- Ayrı Ayrı

2 yorum:

Kasux dedi ki...

bende düşünüyorum serdarı acep ne zman itiraf edicek diye

malumafatrus dedi ki...

Kendisinin önce bunu kendine itiraf etmesi, ardından da bir kamyon dolusu kızla gece eğlencelerine gitmekten vazgeçmesi lazım...