5 Şubat 2010 Cuma

"söz veriyorum her şey çok güzel olacak"


Her ne kadar kendisiyle henüz tanışma fırsatım olmasa da Tuğbacım benı kırmadı, bloğunu bir süreliğine işgal etmeme izin verdi.

20 küsur senemizi geçiremedik maalesef biz seninle ama neeee fery mi, hahhaaa diye başlayan tanışma maceramızdan sonra 7 sene geçmiş daha mı fazla yoksaaa yok yok 7 sene, neyse sen bu konularda benden daha iyisin sana bırakıyorum hesabı .

Hayatıma çok şey kattın, enerjimin olmadığı zamanlarda enerjim oldun, sadece oturup ağlamak istediğim zamanlarda yanımda oldun, kız arkadaşların aslında insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu tekrardan hatırlamamı sağladın, aşık olduk ağladık, mutlu olduk ağladık, bi anda bi sarkı başladı sarkıyı duyduk ağladık, şimdi düşündüm de biz seninle bayağı bi ağlamışız:)

Yeni yaşın ağlamadığın,üzülmediğin bir yaş olsun. Yeniden birilerine güvenebildiğin, çok seveceğin, çok sevileceğin, kahkahalarının etrafı çınlattıgı, gözlerindeki pırıtıltıların hıç sönmediği, çok gezdiğin, çok gördüğün, çok güldüğün, çok sağlıklı olduğun, çok aşık ( blog sahibesi notu; çok aşık olmasa da adam gibi normal normal sevse istiyorum ben şahsen) olduğun, tamam sen şimdi melankolikliği seviyosun azıcık ağlamana da izin veriyorum ama çok az, kısacası bu hayattan istediğin ne varsa gerçek olduğu, sabah yataktan çok mutlu kalktığın bır yaş olsun 28.

Ben çok yazamam bilirsin sadece İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım, iyi ki varsın canım benim...

Çok çokkk Mutlu Yıllar,
Damla

Tuğba’ya not: Bloğunu işgal etmeme izin verdiğin için çokkk çokkk teşekkür ediyorummm.

Damla'ya not: Teşekküre gerek yok bilakis böyle ulvi amaçlara hizmet ettiğim için çok mutlu oldum ben.


ps.1. Resim de Damla'nın seçimi ama şarkının seçimi yine benden, sözler ise Yaşar ve Gel Benimle'den.

2 yorum:

Fery... dedi ki...

sözün bittiği yerdeyim sanırım, telefonda da belirttiğim üzere müthişsin Damlacığım, müthişsin malumafatrusum :)

diyecek başka bir şey bulamıyorum... Paylaştığımız hep mutluluklar olsun en büyük dileğim bu, hayat biraz kolay olsun sana bana... birazcık ya..

Canım benim çok seviyorum seni :)

Damla dedi ki...

ben de seni cokkkk seviyorummmm :)

blog sahibesi cok ısabetli bir secim yapmıs onu da tebrik etmeden gecemiyecegim, hersey cok guzel olucakkk bundan sonra, inanmak lazım di mi :)

muckkkkkkkkkkkkk