26 Ocak 2010 Salı

"bu saçmasapanlıktan kurtar beni"


Ben işte tam da bu yazıyı yazan Yiğit Karaahmet'i seviyor ve işte tam da bu sebepten kendisinin durumu ile Deniz Seki'nin durumunun kıyaslanmamasının gerektiğini düşünüyorum.
....

Herkese merhaba,

Takip edebildiğim kadarıyla şu an medyanın fışfışları merak içinde. Arkadaşlarım da durumumu merak ediyor. Aç mıyım? Param var mı? Beni arıyorlar mı? Don-atlet giyiyor muyum? Sizleri meraktan kurtarayım istedim.

Tamamen kendi hatam sonucu başıma gelen bu olaylardan dolayı şimdi cezaevindeyim. Bunun için kendimden başka kimseyi suçlamıyorum. Evet, bir hata yaptım ve cezamı çekmeye çalışıyorum. Ama gördüğüm kadarıyla daha ben dava dosyasını görmeden birtakım haberlerle üstüme başka bir suç yapıştırılmaya çalışılıyor. Buraya girdiğimden beri arkadaşlarım, ailem desteklerini hiç esirgemediler. Çünkü mağdur olduğumu biliyorlar. Gerek maddi, gerek manevi hep yanımdalardı. Maddi bölümünü geçelim manevi destekleri bu zorlu süreç içinde bir nebze olsun yüzümü güldürebiliyor. Arkadaşlarım kütüphanelerini neredeyse buraya taşıdılar. Ben de yolladıkları kitapları okuyorum. Büyük bir iştahla yiyerek tüketiyorum. Sonra da onları Metris'e bağışlıyorum. Gerek avukatlarım, gerek ziyaretçilerimle sürekli iyi niyet ve destek mesajları gönderiyorlar. Ve zarif insanlar oldukları için verdikleri desteği ortalığa dökmüyorlar. Bizde böyledir. İyililik yaparsın ve bu aramızda kalır.

Benim hatam yüzünden birilerine vurmaya çalışmak çok aşağılık bir şey. Onların hiç alakalarının olmadığı bir konuda adlarını bu olaya karıştırdığım için özür dilerim.

Ha, bir de don meselesi var tabii. Evet burada donum yok ama merak etmeyin. Yaptıkları trajik hatayla 105 gr. kokainin evimden çıktığını yazanlara açacağım tazminat davalarıyla onların donlarına kadar her şeyini alacağım için, bu sorunu da böyle çözeceğim.

Beni düşünen, merak eden, soran herkese sevgiler. Yakında yine görüşebilmek dileğiyle

yiğit k

...


ps. Başlık şarkısı Kimseye Anlatmadım- Bülent Ortaçgil

ps.2. Resim adresi aynı, aynı da devam eder.

4 yorum:

varol döken dedi ki...

105 gram kokaini elleriyle mi tartmış yorumumla bu tazminatta payım olduğunu hatırlatmak isterim:)

gerçekten helal olsun, donsuz atletsiz ancak bu kadar yazılır...

malumafatrus dedi ki...

ben de bu yazılarımı kendisinin avukatına gönderip, manevi desteğin bir parçası olmayı düşünüyorum. Hatta artık kendisi bir sıkıntısı olursa medyatava'ya değil bu bloga açıklama yapsın istiyorum:))

varol döken dedi ki...

bloga açıklama fikri şahaneler şahanesiymiş... hatta sırf bunun için blog bile kurabilirsiniz sayın malumafatrus hanım, alın size bir iki isim örneği:

cektiysemgunahimne.blogspot.com

donumdasallayacagim.blogspot.com

ayseyeayarsizenerji.blogspot.com

yigitceacikliyorum.blogsopasi.com

allahın sopası yoksa malumafatrus un sopası var:)

malumafatrus dedi ki...

ben yigitceacikliyorum ve cektiysemgunahimne'ye bir el atayım; allahinsopasiyoksamalumafatrusunvar'i ise genel bir konsept olarak açıp, blogun tüm dırdır kısmını oraya aktarabilirim.