23 Ocak 2010 Cumartesi

"biri sever biri üzer gönlüm sağolsun"
Kız sevgi arsızı, oğlan ise sinsi.

Maksimum evlilik süresi tahminim; 3 ay 12 gün.

Buna rağmen mutluluklar...Hande Yener- Demet Akalın kankalığına verdiğim süre;

Hande Yener'in eski kıvamına gelmek için geçireceği vakit, eski Hande Yener olduğu vakit papaz olmaları an meselesi.

ps. Başlık şarkısı Bittim- Demet Akalın

6 yorum:

Esterhazy dedi ki...

e hani 2 ay 10 gun idi....

malumafatrus dedi ki...

o ayrılma dedikodularının başlayacağı süre, mahkemenin sonuçlanması falan 3 ayı bulur diye düşündüm.

farawaysoclose dedi ki...

önder bekensir hep zengin sosyetiklerin peşinde koştu. zamanında derin mermerci'yle sevgiliydiler.. sonra malum trilyoner süreyya. herhalde sosyeteden umudu kalmadı ki, şov dünyasından pay kapmaya çalışıyor :p

malumafatrus dedi ki...

bir de klasik bir beyanatı var, benim ailemin durumu zaten gayet iyi diye. Bence Demet Akalın kendinden 15 yaş büyük biriyle evlenmeli ve bu adam ona hem babalık hem kocalık yapmalı, ancak öyle mutlu olur. Bu arada Derin Mermerci'nin sevgili portföyünü de bilahere ele almalıyım.

varol döken dedi ki...

etiketler nerden çıktı... manasız ın karşıtı neden manalı değil... yani'nin sonunda soru işareti olması gerekmiyor mu? şahane varsa bahane neden yok? bu etiketleri kim düzenliyor...

bunlar beni bu evlilikten daha çok ilgilendiriyor:)

malumafatrus dedi ki...

etiketleri ben düzenledim ama daha pilot aşamasındayım. Bu bir hafta bakarım, kimse şahane'yi işaretlemiyor hemen kaldırırım. hatta kimse bir şeyi işaretlemezse, hemen kaldırırım. Seçenekleri daha arttırınca alt satıra geçen etiketleri gösteremediğim için 3 seçenek yaptım. Tek iyi var şahane. Şahane ama şurası da şöyle diyorsanız yorum yazmak şart.

Yani'nin sonunda soru işareti yok çünkü orada sorudan ziyade, nasıl buldun sorusuna verilen "ne iyi ne kötü işte arada bir şey manasında kullanılan yanii" ima edilmek istenmişti.

ama aslında etiketlerin; dahi anlamında de, sıfat olan ki, sert sessiz yumuşaması şeklinde yapmak gibi bir gayem var. pilot sonrası caymazsak, revizyona gireceğiz.