14 Aralık 2009 Pazartesi

"benden öteye ne vardı söyle?"


"Öyle derken böyle yapan, öyle düşünüp, düşündüğü gibi davranmayan, bir dediği bir dediğini tutmayan kişilere tutarsız deniliyorsa"

ben sanırım tutarsız oldum pek muhterem okur:(

Başka türlü yaşlanıyorum işte görüyor musun dertleri (zırvalamaları) ile boğuşan bünyemin aynı zamanda yıl sonu /yıl başı kutlamaları için beyin fırtınası yapmasını, bu kadar hevesli olması, nasıl yapsak, kalabalık olsak, çok eğlensek türünden çabalar göstermesini açıklayamam.

Galiba kendimden uzaklaşıyorum ve sanırım Allah'ım sana geliyorum.

( bknz. Avrupa Yakası- Volkan)


ps. Başlık şarkısı Özlem Tekin- Ve olamadı aşk

7 yorum:

Fery... dedi ki...

eee cevap dönen oldu mu önerine, gidiyor muyuz?

Ben görevimi yaptım, sormamı istediğiniz kişiye canım arkadasıma bu sabah sabahın kör karanlığında Sabiha Gökçen'de (danışman danışmanı havaalanında bulur :P )karşılaşıp sordum o da sevdiceği ile konuşup döneceğini belirtti :)

( f ) ( k ) ( h ) dedi ki...

eğer düşündükler yapılmıyorsa vardır bir hayr-ı alameti sanki..
yoksa durduk yere olmamazlık etmezler sanki ya da ben öyle düşünüyorum.

yerel saat: 04:09
ruh hali: karışıkımcı
sonuç: sevdim burayı

malumafatrus dedi ki...

değerli fareli köyün kavalcısı bu vesileyle öncelikle hoşgeldin der, blogunda teknik aksaklıklardan ötürü yorum yazamamak gibi bir şikayetim olduğunu da belirtmek isterim. gerçi 2 haftadır denemedim ama ondan önce bir çok yorumum tuzla buz oldu bilesin.

mervetan dedi ki...

tutarsız olmak iyidir diye düşünüyorum, sürprizlerle dolusun der insanlar buna.. benim bir gıdım bile planım yok.. tek bildiğim evden çıkmak istemediğim, nereye gidersem gideyim dönüş eziyet olacak gibi geliyor. belki 10da uyur kalırım bir koltukta.

malumafatrus dedi ki...

son iki senede saçma bir tesadüfle o senenin yeni açılan kitchenette'inde yemek yedik, eve geldik sonrasında da arnavutköy'e geçmeyi planladık. ( rezervasyonumuz vardı) ama işte benim bugüne kadar eve girdikten sonra dışarı çıktığım görülmediği için evde kalakaldık. Ben o anı yaşarken hiç şikayetçi olmuyorum bundan ama sonra ahh ahh vah vah diye hayıflanıyorum.

Ondan bir plan yapmazsam istatistikler beni Bebek Kitchenette'e götürür ki, 3. yılbaşı üst üste tavuk schnitzel yemeye feci şekilde itirazım var.

varol döken dedi ki...

hazır allah'a yaklaşmışken ve onu güldürmek istiyorsan planlarından söz et ama özellikle yılbaşı planlarından:)

bir meydanın ortasına ateş ve benzinle there's no plan, this is the plan yazsan koskocaman bir alev çemberi gibi ve herkes gelip o dairenin ortasına otursa, boşluğun içinden geçer gibi, ki bu da kendi kendini yalanlayan bir plandır...

evet sonuçta hepimiz kendi kazdığımız kuyuya düşüyoruz:)

( f ) ( k ) ( h ) dedi ki...

sefa bulduk efendim.

yalnız o yorum olayında ben bir açıklama yapmıştım. ona göre bir bakarsanız sanırım rahatlıkla yapabilirsiniz.

tekrar sefa bulduk der, köşemize çekiliriz..