20 Kasım 2009 Cuma

"Vaatlerle zehirlendim,mestettim kendimi bazen"


Hayatta en iyi anlaştığım insan bir yay burcu.

Bu yay burcuna sahip uzun ve güzel insan ile tanışıklığımız başladığında; Aslan burcunun en iyi anlaştığı burçların Koç ve Yay olduğunu daha bilmiyordum. Öğrenince dedim, bu çocuklar bir şeyi biliyor da söylüyorlar, öyle kafadan atmıyorlar:)

Nasıl bir isim ile tanıdığınız kişi ile bağlantı kurarsınız, sonra bütün Ayşe’ler size tanıdığınız Ayşe’yi anımsatır, benim için de Yay burçları öyledir; eski bir tanıdık dışında yay insanlarını hepsini kafadan süper bulurum. Değerli yay burcu ev (-hayat) arkidişimin doğum günün Kasım’da olmasından ötürü de Kasım ayında doğanların çoğu Yay burcu sanarım (dım). Yanılıyormuşum bu sene idrak ettim.

İşin kötüsü benim için burç aleminde uzak durulası ibareli akreplerin ayı imiş bu Kasım ayı ondan daha da üzüldüm. Sinsi insan sevmem. Hırsından gözü kör olan insan sevmem. En önemlisi yakın çevremde akrep burcu insanı yoktur, bu yüzden de akreplere karşı hep önyargılıyımdır.

Onun için Cuma günü dileklerim;

Kasım ayının artık Yay burcu insanları ile anılması;

Cuma günlerinin 48 saate çıkartılması ( gerekirse Salı gününü bunun için feda edebiliriz);

Gözlerimin bir şekilde açık kalabilmesi;

Koca kafama uygun, çok kullanışlı bir bereyle rastlaşmak;

Ziyan’ı bu hafta sonu itibariyle nihayete erdirebilmek;

Bolca kitap alışverişi yapmak;

Bayramlık niyetine gri bir çizme bulabilmek;

Değerli arkidişimin yepyeni yaşında sağlık, mutluluk ve az biraz şuur sahibi olması;

Zerrin Özer’in “bana hep bana” şarkısının da şahsıma uyarlanması, bir yandan dinlenip bir yandan da yapılacaklar listemi, yapılanlar listesine çevirebilmek.

ps. Başlık şarkısı Negatif- ESP

ps.2. Resmimiz ise bir tık uzakta.

5 yorum:

guvenek dedi ki...

olimpos'ta zeus'un yasasip yasamadigi ne kadar tartisilabilirse, ustune ne kadar kanit sunulabilirse; burclar benim icin o kadar somuttur en fazla. "en fazla" diyorum bak; mitolojiye inanmasam da saygi duyarim cunku en azindan:)))

Fery... dedi ki...

ben bildim bileli önemli oldu senin için hep burçlar, onlarla yattın onlarla kalktın... bu kadar gerçek mi acaba?

malumafatrus dedi ki...

ONlarla yattın onlarla kalktın lafını biraz abartı olarak bulsam da evet kabul ediyorum, önceliklendiririm burç hadisesini, ama yani günlük veyahut aylık burçlar da okumam öyle:)

olay gerçek veya somut olması değil, olay inanacak bir konu bulmak istemem de. Bu sebeple de kendimi güzel kandırırım. Siz de zırhlarınızı indirseniz, sizi bile kandırırım hatta.

Fery... dedi ki...

ajda hanım gergin gibisiniz :)

tamam burçlar var....

malumafatrus dedi ki...

Sayın guvenek, ben yazınca burçlara inanmayan sen murathan yazınca burçları araştırmışsın, okudum ve pek kırıldım belirtmek isterim.