5 Kasım 2009 Perşembe

"bir sitem bir isyan etme yar sol yanımsın gitme yar"


Efendim spor spor dedik ama farkettiyseniz parayı bağladıktan sonra konuya değinmez. Siz de ne meraksız okursanız artık "nedir yeni maceranda ki durumlar " diye sormadınız. Bendeniz, spor hadisesine hızlı bir yatay geçiş yapmayım diye önümüzdeki Pzt başlamak üzere başlatmıştım üyeliğimi. Bu sebeple de bu hafta bana Şubat tatilinin bitmesine sayılı zamanlar kalmış öğrenci haliyet-i ruhundaydım.

İtiraf ediyorum hemen başlasam daha şahane olurdu, şimdiye vücudumun her tarafının tutulmasına da alışırdım diye düşünüyorum ama yine de haftaya da aynı azimle başlayacağıma inanmak istiyorum.

çünkü efendim ne yazık ki etrafımdaki insanların bir kısmında sanki ben bir ikizler bir terazi burcuymuşum, maymun iştahlıymışım gibi "başlarsın ama sonra hevesini alıp gitmezsin" havaları mevcut. Öncelikle şöyle bir gerçek var ki; benim bile kendime dair bir hissiyatım yokken, başkalarının böyle tasavvurlarının olmasını çok anlayışla karşılayamıyorum( ve pek tabi bu tavra gayet kızıyorum)

İkincil ve daha somut olan gerçekse; daha sağlıklı ve dinç bir vücut sahibi olma hevesim. Ayrıca Zerrin Özer ve Nedim Saban bile zayıflamışken işimde hareketim olmasın, yine sağlıksız besleneyim ama spor sayesinde de zayıf olayım istiyorum. (çünkü ben hala mucizelere inanırım)

Ayrıca çok feci bir görev insanıyımdır. Kendime görev edineceğim bu hadisede de yamuk yapmayı evvela kendime yakıştıramam.

Anlayacağınız ben bu işe mahalle baskısıyla da olsa baş koydum. Bunun için de kapım aksini düşünenlere ve onların negatif hissiyatlarına uzunca bir süre kapalı olacak.

Bu yazıdan çıkartılmayacak fikriyat ise aslından kendimden şüphe ettiğim ama bu sebeple başkalarına kızmayı tercih ettiğim. (bknz. iki önceki yazı)

ps. Başlık şarkısı az önce duyduğum Kubat şarkısından.
ps.2. Fotoğraf ise Meltem Sözer'den.

Hiç yorum yok: