17 Mayıs 2009 Pazar

"insan önce kendinden başlar, geç kalır bazen pişmanlıklar"


Aşağıdaki yazı 26 Mayıs 2008 tarihinde ustat'da yayınlandı. Bugün bu yazıyı kopyalama sebebim tembellik değil, ben söylemiştim ama bilmişliği yapmak. Eurovision'u izlemedim, detayları bilgiden alarak bilmişlik taslıyacağım.

Kabul görmüş bir eşcinsel lobisi varsa neden Fatih Ürek gitmiyor ki Eurovision'a önerimi yineliyorum. Sonuç 4.'lük olacaksa, bu kadar aydır hayatımızda neden Hadise vardı, bu soruya da cevap arıyorum.


Bugün tekrardan farkettiğim birşey var; kırmızı renk beni bozuyor, daha doğrusu resmen enerjimi çalıyor. Daha önceleri kırmızı giyip, gün sonunda bitip tükenip ya bu kırmızı olmuyor bana diye düşünüp, sonrasında zaman geçip unutunca da hop diye tekrar kırmızı ile haşır neşir olmakta ve yine hüpp diye enerji seviyelerimi yerlerde süründürmekteydim. Bunun için bugün bu yazıyı yazıyorum, beynim beni dürtemiyorsa yazılarım kırmızı ile arama girsin de, bu enerjiksiz hal tavırdan kurtulabileyim istiyorum.

Bu yazıları okuyanlar fen lisesi mezunu olduğumu duyunca kesin gülüyorlardır ama benim bilimselliğim hafif hissiyatlı bir halde olduğundan, kendimce sonuçlara varmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Bu kırmızı hadisesi gibi, yıllar önce Erdek'ten aldığım bir yüzükde de başgösterdi. Acayip güzel bir yüzük, rengi de mavi, ama ne zaman taksam iğrenç bir gün geçiyorum, çok mutsuz oluyorum falan. Takmaya niyetleniyorum, bir önceki sefer geliyor aklıma vazgeçiyorum , nihayetinde yüzüğü çok sevsem de başkasına verdim bitti gitti.


Bu değerli yazımdan biz nasıl bir sonuç çıkarmalıyız diye düşünmekte olan sayın okura not: Kırmızı giydiğim bir pzt akşamı, beynim, ruhum ancak bu seviyede bir yazı uydurabildi, kusuruma lütfen bakmayın derimm.


ps 1: Eurovisiona Fatih Ürek ve Hadi Hadi ile katılsak seneye, Fatih Ürek hafif zayıflasa, Barbaros Şansal ile Şenay Akay birleşimi bir imaj yapsalar, 1 numara olmamamız için önümüzde engel mengel kalmaz sanki.

ps.2. Yazı ikinci kez buraya kopyalanıyor, bunun da farkındayım.

ps.3. Şarkı Pinhani Ağlama.

1 yorum:

aubout vita dedi ki...

Xavi Gerad Jude Am. Aiicco Sigorta plc Temsilcisi. Biz 3% anaSayfa Ödeme oraninda Kredi sunuyoruz.Bu (CEO) e-posta adresine bizimle irtibata ilgilenen
varsa: xavigeradloanfirm@yahoo.com
Eklendi sadece Aiicco Sigorta plc Izin Alir 20 yas üzeri yazidan.
Bireysel Krediler Yatirim.
Isletme Kredileri Yatirim.
Konsolidasyon Kredi.
Insaat Krediler.
Bir'in Daha yaygin Ödeme yasindaki Your Language.
Plani Çirak AYLIK ve yillik Ödemeler arasinda yorumsuz yapin.
Esnek Kredi kosullari.
Yil 5000 8000.000.00 Euro Kadar Kredi yok.
FIRMAMIZ Güvenilir, Verimli, hizli ve yürüt BIR islemdir. Bize bugün.SR GERAD JUDE Yatirim plc: Yanitlar Isim gönderilmesi gerekmektedir, E- posta: xavigeradloanfirm@yahoo.com