5 Şubat 2009 Perşembe

"bunla başa çıkmam gerek"


Sosyal sorumluluk projesi;

İster ido yolcusu olsun, ister olmasın.

İster Bandırmaya gitsin, ister yalova’ya gitsin...

Önemli olan azıcık vakit harcayıp; değerli ido yetkilileri Cuma akşamı bandırmaya son sefer 18.30’da olur mu el insaf desin.

Veya; bandırma ile sınırlamasın Cuma akşamı daha geç saatlere sefer konmasını rica ederim desin, send’e bassıp göndersin.

1 yorum:

malumafatrus dedi ki...

kendi kendime yorum; buyrunuz ido.nun bana verdiği nacizane cevap. İkinci kez sağolsunlar beni takp cevap veriyorlar, sadece bunun için teşekkür edeyim bende.


Öncelikle düşüncelerinizi bizimle paylaşarak sizlere sunduğumuz hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Tarife oluşturulması kapsamında ;
Yolcularımızdan gelen talep – istek ve potansiyel değişimler, saha araştırmaları , anketler, şirket stratejik vizyonu çerçevesinde belirlenen hedefler göz önünde bulundurulur.
Hat için mevcut karayolu, demiryolu, v.b ulaşım modlarını kullanan yolcuların deniz yoluna eğilim ve talepleri yapılan saha araştırmaları ve anketlerle ölçülür, potansiyel yolcu sayıları belirlenir.
Demografik Çevre Analizi, nüfus yoğunluğu, mevsimsel demografik hareketler, nüfusun sosyal ve ekonomik nitelikleri, özel durumlar ( tatil, bayram, vb.) araştırılıp belirlenir.
Hattın mevcut ulaşım modlarına göre süre, bedel, mesafe, avantaj ve dezavantajları belirlenir.
Geçmiş tarife dönemlerinde ile ilgili yolcu sayıları, anket, analiz ve inceleme sonuçları belirlenen yolcu taşıma potansiyeli tablolar ve grafikler halinde düzenlenir.
Çalışan hatların günlük, aylık, yıllık yolcu ve araç sayılarındaki değişimlere takip edilerek incelenir.
Hatta kullanılan vasıtaların ( Deniz otobüsü, Feribot, Vapur, Yolcu motoru ) nitelik , nicelik veya bunlara bağlı sebeplerden ve hattı besleyen diğer ulaşım modları ile entegrasyonun sağlanması incelenir.
Konu ile ilgili tüm bu kriterler incelenip analiz edilerek sefer tarifeleri oluşturulur.Yapılan tüm analizlerde bahsettiğiniz konu ile ilgili talep bulunmamakta olup yapılması olumsuz değerlendirilmiştir.
:(:(:(:(