21 Ocak 2009 Çarşamba

"ikarus basarsa"


Eskiden – istanbul il sınırları içinde çalışırken- sabah kalktığımda cnbc-e izler, bir önceki günün sonuçları hakkında süper bilgi sahibi olurdum. Gökay Otyam da izler, gözümü gönlümü açar, Selim Atalay’ın derin kovboy deyişlerini dinler sabah sabah eğlendirdim.

Sonra işyerimin sınırları değişti, benimde otomatik olarak uyanma saatim geriye çekildi. Uykusal anlamda bir derdim yok, eskisi gibi karanlıkta da sokağa çıkmadığım için idare ediyoruz.

Ama fakat ve lakin, bu saatte izlenecek tek programın desperate housewives olması, ekonomi bilginliğimi köreltirken; eve döndüğümde de aynı dizinin tekrarının olması sebebiyle, yemekteyiz de izlemeyim diye yarısını sabah yarısını akşam olmak üzere diziyi bitiyorum.

Kaldı ki sevmem pek bu diziyi, onun yerine başka dizi yayınlasalar artık diyorum, ekonomiden geçtim ama keyif alma derecemi arttırsam bari????

Sesimi duyar bir güzellik yapar mı acaba cnbc-e?
Yoksa direk şirketimin çalışma saatlerini mi ötelemesi gerekir?

İkinci ihtimalde içine düşeceğimiz trafik sebebiyle, susan’a da bree’ye de tüm entrikalara da tahammül edebilirim sanırım.

Yada başka bir kanal heidi yayınlamaya başlar olmaz mı acaba?

1 gün sonraki ps:Talebimi duyan cnbc-e çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım. Yeni bölümler başladığı için DH yerine Las Vegas'a geçtiler hemencecik, bahtiyar ettiler beni sağolsunlar.


Hiç yorum yok: