9 Aralık 2008 Salı

"bir rüya bir ümide yaslanıp yaralandık"


An itibariyle izlediğim için söyleyebilirim ki "how i met your mother"da ted ile stella'nın çıkmaya başladıkları bölüm, ted'in stella için 2 dakikaya sığdırdığı randevu hali, tv dizilerindeki en ama en romantik sahnelerden biri. Scrubs'da hiç sevmediğim bir karakterin Ted.ciğimin vurulduğu hatun olması pek şık kaçmasa da yine de Ted için herşeyi kabul edebiliriz, yeter ki nihayetinde hayatının kadınını bulabilsin Ted.imiz.


Artık her sabah uzun yol şöförü gibi seyahat edeceğimden, bu muhteşem dizileri mp4 playerıma yüklesem de hiç olmadı dönüş mutsuzluğumda izlesem diyorum. Çünkü benim için bazı dizileri tekrar tekrar izlemek gerekir. Mesela şuanda gilmore girls için hissediyorum bunu. Ruha buz tedavisi için birebiz bir dizidir benim neznimde, izledikçe dizinin başından sonuna Rory'nin yaşadıkları ve benim dizinin ilk sezonundan son sezonuna geçirdiğim günler gelir, kendi hayatımı manasız bulur ama yinede saçma salak bir tebessümle dolarım. Görüldüğü üzere tatil sebebiyle iyimser bir pıtırcık gibiyim, bunun için pempe gözlüklerim( bunlar hayali) ve cnbc-e dizilerim ile kendimi ist.de de bir süreliğine uyuşturabilirim.


Şarkı listelerinden sonra hangi gün hangi dizi izlenmeli diye bir liste yapmalıyım, ( örnek; Gilmore Girls cuma günü dizisidir) sadece beynimin hafıza koridorlarına azıcık dalmam gerekiyor, çünkü bu bünye bunca yıl hiçbirşey yapmadıysa dizi izledi ( lost hariç) ki bu sebeple en azından bu konuda konuştuğumda ( aslında yazmak diyoruz bir buna) boş konuşmamış olurum....

Hiç yorum yok: