10 Kasım 2008 Pazartesi

"normal mi sence?"
Haftalık burukluklar;

No 1: Mudo'nun 7 günlük indirimi sebebiyle ziyaret ettiğim mağazalarından bir adet dahi ürün beğenmemiş eski bir mudosever olarak bu kış sezonlarına bünyemizde yarattıkları hayalkırıkları sebebiyle koca bir eksi veriyoruz, paramız cebimizde kaldı diye şükrediyoruz.


No 2: Nihayet 4. hafta da basketbol sezonunu açmama sebep olan Efes Pilsen- Beşiktaş maçındaki basketbol sebebiyle yaşadığım hayal kırıklığı. Galiba İtü maçlarını izlemek hepsinden daha doğru bir tercih olacak. Çünkü hala derbi dediğiniz şey 3 büyüklerin arasında oynanıyor. Ergin Ataman Beşiktaş'dan ayrılırken o genç takım ruhunu da götürmüş sanırım, çünkü Efes iyi oynamadan çok da rahat kazandı maçı. Bu arada Ergin Ataman'ı hiççç ama hiç sevmiyorum, Tuncay Özilhan'ın her maça gelmesini takdir ediyorum, Engin Atsür'ü de 2008-2009 sezonu en yakışıklı basketbolcusu seçiyorum.

Tabii birde güler kardeşler hadisesi var. Devir resmen tersine dönmüş durumdaki bunun içinde çalışkanlığından ötürü sinan'ı tebrik etmek gerekir. Muratcan güler sahada basketboloynamaşevkini kaybetmiş bir görüntü çiziyordu ki umarım bu sadece bir maça özgü bir haldir. Ama hala herşeye rağmen basketbol benim için güseldir, bunun içinde haftaya olan Efes- fener maçına gidilmelidir.

4 yorum:

kip dedi ki...

öhm.. mudoda indirim mi varmış =) hala?

malumafatrus dedi ki...

Bu çarşamba bitiyor. 7 günlük özel indirim ama gerçekten bişey yok:) en alınabilecek olan gömleklerinde de indirim yok zaten.

malumafatrus dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
kip dedi ki...

farketmez ki.. bizim güzide karadeniz ilçemizde bi tek mudo var doğru düzgün mağaza.. gidip bakarız en azından aktivite olur =) teşekkürler!