4 Kasım 2008 Salı

bugün hangi gün farkında bile değilim, hep aynı hep anlamsız bana"

Derdim tasam yok Allah’a şükür, bunun için oturdum kendime dert ekledim. Oturdum hangi öngörüsü yüksek sanat insanı, Özcan Deniz gibi ciddi ve karizmatik bir jönün yanına Meltem Cumbul’u uygun gördü diye düşündüm.

Meltem Cumbul; Timuçin Esen, Şener Şen, Beyazıt Öztürk, Mehmet Ali Alabora gibi karizmatik abilerin yanında oynamış ve en doğru performasını Yılan Hikaye’sinde sergilemiştir. Belkide burdaki başarının da etkisiyle sonrasında da az biraz taşralı çok bilen hatun karakterini otomatik pilota almıştur.. Bu anlamda oyunculuk yapacaksa, komedilerde sitcomlarda olsun ama dramalarda hele Özcan Deniz gibi dizinlerin überjönü bir abi ile oynamasın bence.

Yeni sezonun iddialı yapımı “aşk yapar” a da bu önyargı ile bakacağım ama beğenirsem de, itiraf etmekten çekinmem, tebrik ederim Meltem Cumbul’u.

Ruhumun magazinsel yönü olarakda kendisinin son sevgilisi ile Kanyon civarında dolaşmaktan zevk aldığını sinyal üslubu ile belirtip , başka bir tv kritiğimde görüşmeyi dilerim.
Üstat'da yayınlanma tarihi: 23 Eylül 2008
Güncel edit: dizinin ratingleri de bu ikilinin pek tutmadığını gösteriyor, herkesin ortak derdi de özcan deniz'in kendi kendisini seslendirmesi, bir şarkı söyleyici için ne kötü birşey oysaki....

Hiç yorum yok: