4 Kasım 2008 Salı

"bir melek, bir sehir,bir dunya var mi?"

Koca kafamı işgal eden boş sualler;

Sorgusual 1-) “Jean Amerika’nın şalvarıdır” nasıl bir pazarlama politikasıdır ya???

Amaç sadece dikkat çekmekse, kendilerine bravo.

Ama şalvar- jean ne alakadır ya???

Şirketler kriz esnasında ilk olarak pazarlama giderlerini kısar ya, onun yerine abuk subuk reklamlara eşşek gibi para vermemeyi öğrenebilirler mi acaba?

Sorgusual 2-) Diğer hadise de malumunuz Tuncay Özkan. Kendisine sempatim yok, ne yönde olursa olsun faşizan hallere karşıyım, falan filan. Ergenekon kapsamında tutuklanmasına kimse şaşırmamıştır eminim.

Benim asıl şaşırdığım nokta, bu gazetecilerin özel hayatına duyulan saygı. Ulen bütün magazin alemin özel hayatı sayısız veryasyon ile yayınlanıyor ama Tuncay Özkan’ın sevgilisi olan hemde uzun zamandır sevgilisi olan Duygu Dikmenoğlu için ısrarla Tuncay Özkan’ın arkadaşı oluyor. Herhalde seviyeli birliktelik böle bişey. Benden daha da deli olan Ayça’nın yazısına da burdan bir göz atın diyorum, şahsen tüm kalbimle fikriyatlarına da katılıyorum.
http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=YazarYazisi&ArticleID=900259&Yazar=AYÇA%20ŞEN&Date=26.09.2008&CategoryID=96

Sorgusual 3- ) Yurtdışı basından kim yazmıştı bilmiyorum ama kendisine fevkalade katılıyorum, Kasımpaşalı başbakanın sinirlerini oruç iyice gerdi. Şekerdi ramazandı falandı filandı bir devlet adamı buna niye takılır ya? Hiç mi işin gücün yok derler, gülerler adama? Tabii bide yüzsüzötesi bir RTÜK başkanı ve onu görevden almayı aklına getirmeyen yüce devletimiz varki, bunun için mübarek günde şükretmek gerek sanırsam.

Yada uyusam mışıl, sıfırlardım bu sorgu sualleri. kimbilir belki hayatda bayram olurdu.


Üstat'da yayınlanma tarihi 26 Eylül 2008

Hiç yorum yok: