23 Ekim 2008 Perşembe

"kalbimden ismin geçti, kimseler duymadı"


Bir aydır her çarşamba sabahı, bugün günlerden cuma mıydı diye uyanıyorum, sonra değilse bari perşembe olsun istiyorum o da olmayınca Çarşamba gerçeği ile yüzleşiyorum.

Perşembe birgün önceki deneyimimden ötürü gayet şuurlu oluyorum, ama şüpheye düştüğümde de dün akşam izlediğim dizi neydi sorusu ile doğru yolu buluyorum, nitekim sapmalarda da kaybettiğim birşey yok, cumartesi de sabahın pek köründe uyanabilecek yetilerim mevcut.

Asıl derdim 3 aydır cuma gibi cuma yaşayamamdan, yani cuma ruhu buralarda uğramıyor bana, cumayı ruhuyla beraber geri istiyorum.

Başka isteğim gülben ergen kaynaklı;

Şimdi efendim ben geçen sene kestirdiğim saçlarımı uzatma sürecine geri dönmüşken, her kahküllü saçı görünce benimkiler de uzasın öle olsun hissiyatı ile bakıyorum. Sağolsun Gülben Ergende bu aralar piyasada olduğundan, ekranda kendisi SÜPRİZ süprüz süprüz derken ben saçlarına kilitleniyorum, benimkilerde hemencecik uzasın, rengide kopkoyu olsun istiyorum...( ki renk kısmına özenme sebebim gülben ergen değil, yılların hissiyatı diyebiliriz)

Merak eden varsa, bu ne biçim şarkı dediğim yeni gülben ergen şarkısını da dinliyorum, beynimin uyuşmasına fevkalade yardımı oluyor, güzel oluyor.

Uzan lafın kısası; hayatıma katkılarından ötürü popüler kültüre teşekkürü borç bilerek yeşil space sayfalarımdan ayrılıyorum.

Haydi hep beraber;

suprise, suprise , suprise.....

Üstat'da yayınlanma tarihi: 20 Mart 2008


Blog için edit: Artık saçlarım kahküllü, istediğim uzunluk için azıcık daha beklemem gerek ama, bu arada Gülben Ergen de kısa kestirdi saçlarını, ama ona özenmiyorum:)

Hiç yorum yok: