28 Ekim 2008 Salı

çağrı...


taksi çalan arsız kadın terörüne son:


Bir yerlere gitmek zorunda olduğunda, mevcut zamana ait uygun bir toplu taşıma aracı karşısına çıkmadığından taksi bekleyen, taksici ile muhatap olmaya bayıldığından değil, mecburiyetten taksi bekleyen, bulamayan zaten çok da trafik var diye içi bayılan biz ölümleri salak yerine koyup, 5 adım öteye gitmek suretiyle taksi çeviren, omuz farkı ile atlayıp yüzünüze bakmayan,

terbiyesizliğine dair şık iki kuple ettiğinizde "ben bunu hep yaparım" diyebilecek kadar yüzsüz suratı ile sırıtan hatunlara karşın gelin birlik olalım. dÜNyadaki tek akıllıların onlar olmadığını ama belki en ....( bir peynir çesidi düşününün) r olanlardan biri olduklarını onların yüzüne sakınmaksızın anlatabilmek için bence artık onların seviyesine inme vaktidir.


Kış gelmişken, yağmurla beraber taksiciler ortalardan bir anda yokolmaya hazırken birlik olup bu savaşın nihai galibi çıkalım. Yoksa bu ölümlü bedenler "saç ve baş hissiyatını" içine attıkça, hatun olmasan ben yapacağımı bilirim diye kendini teselli ettikçe psikopat da olur, 3. sayfa haberi de olur.

Hiç yorum yok: